Historia naszego Gabinetu przy ulicy Pomorskiej 119A sięga ponad 30 lat wstecz. Po modernizacji lokalu i zmianie kierownika, którym została lek. wet. Maria Rybaczek, w styczniu 2014 roku powstał Gabinet Weterynaryjny Łajka. Od tej pory stale poprawiamy wygląd naszej lecznicy, poszerzamy wiedzę, wdrażamy nowoczesne metody leczenia łącząc je z ogromnym, wieloletnim doświadczeniem.
    Lubimy rozmawiać z właścicielami naszych pacjentów, bo tylko tak możemy poznać Państwa zróżnicowane potrzeby i sprostać oczekiwaniom. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania naszych klientów.
Oferujemy Państwa czworonożnym przyjaciołom szeroki wachlarz usług, obejmujący przede wszystkim działania profilaktyczne, diagnostykę i leczenie wielu schorzeń, zarówno metodami farmakologicznymi, jak i chirurgicznymi. Proponujemy także zabiegi kosmetyczne, porady żywieniowe, behawioralne i wszelkiego rodzaju konsultacje, które pomogą zachować Państwa podopiecznych w jak najlepszym zdrowiu. W naszej placówce zawsze można liczyć na zrozumienie, profesjonalizm, miłą atmosferę i indywidualne podejście do Państwa zwierzaków.

  • Nasza przychodnia posiada własny ogródek i podjazd z zamykaną bramą wjazdową, co gwarantuje bezpieczeństwo, między innymi podczas spacerów ze
    zwierzętami przebywającymi na leczeniu stacjonarnym. Przed lecznicą są również bezpłatne miejsca parkingowe.
  • Duża poczekalnia ma wejście dostosowane dla rodziców z wózkami dziecięcymi, osób na wózkach inwalidzkich, ale także dla zwierząt, które mają problemy zdrowotne i trudności z pokonywaniem przeszkód. Co ważne – brak u nas schodów i progów pomiędzy pomieszczeniami.
  • Przestronny gabinet przyjęć jest tak dostosowany, aby każda Państwa wizyta z czworonogiem przebiegała bezstresowo.
  • Posiadamy również zaplecze laboratoryjne oraz dużą, odnowioną salę chirurgiczną z wyjściem ewakuacyjnym. Tam w warunkach jałowych przeprowadzamy różne zabiegi chirurgiczne i pielęgnacyjne.

Zwierzęta pozostawione na zabiegi lub leczenie w Gabinecie Weterynaryjnym „Łajka” mają zagwarantowane bezpieczne miejsce, stałą opiekę, dostęp do wody i pokarmu, jeśli takie jest zalecenie lekarza weterynarii.